Typy na KSW 51 + Premier League +Serie A

Po długiej przerwie zapraszam do sprawdzania codziennych kuponów na serwisie obstawiamsport.pl – w dniu dzisiejszym swój debiut zaliczą typy na KSW 51.

KSW 51

Leicester kontra Arsenal to bardzo dobre spotkanie, które można dziś polecić każdemu. Nie codziennie „Lisy” są faworytem spotkania, co w połączeniu ze swoim stadionem a także faktycznie bardzo dobrą, ofensywną grą daje nam wielkie emocje. 

Mecz Interu według wielu to formalność. Faworyt tego spotkania faktycznie ma więcej argumentów jednak po ciężkiej przeprawie w Dortmundzie może to nie być tak łatwe spotkanie jakby wielu mogło się wydawać. Ja jednak liczę na skromną wygraną ponieważ takie mecze jak z Veroną na własnym stadionie Inter musi wygrywać.

Pozostałe dwa wydarzenia to walki w KSW. O ile walka Kaszubskiego jest dość łatwa do obstawienia o tyle o walce Borysa Mańkowskiego mówi się bardzo wiele. Uważam jednak iż działa tutaj bardzo prosty czynnik czyli 4 walka Borysa w KSW. Poprzednie 3 walki przegrane lecz nie z byle kim. Wszystkie z nich dały nam wielkie emocje a KSW duży zarobek.

Uważam że KSW odwdzięcza się dla Borysa dobrym medialnie i statycznie zawodnikiem, lecz takim, który jest dla niego spokojnie do przejścia. Czy tak będzie? Przekonamy się o tym dzisiejszego wieczoru!