Motor Lublin zagra dziś ze Śląskiem Wrocław 2!

Mecz Motoru Lublin ze Śląskiem Wrocław 2 rozpala kibiców obu drużyn. W końcu naprzeciw siebie staną drużyny zgód kibicowskich. Jest to więc zawsze świetna okazja do wspólnego kibicowania swoim drużynom. Dziś możemy liczyć także na ciekawe spotkanie pod względem piłkarskim. Obie drużyny strzelają bowiem i tracą sporo bramek!

Motor Lublin sezon w eWinner 2 liga rozpoczął od dwóch remisów. Drużyna co ciekawe prowadziła zarówno na wyjeździe w Krakowie, jak i u siebie w Lublinie. Jednak brak dobrych decyzji po przejęciu prowadzenia doprowadził do tego, iż Motor Lublin dwukrotnie musiał obejść się tylko remisem – nawet na własnym stadionie.

Z kolei Śląsk Wrocław bardzo źle rozpoczął swój sezon. Drużyna pierwszy mecz zremisowała, co nie zwiastowało jeszcze dużych problemów. Natomiast ostatni mecz z Kotwicą Kołobrzeg został przegrany stosunkiem 2:0. Z pewnością ta informacja nie napawa przed dzisiejszym meczem z Motorem Lublin

Jakiego meczu możemy spodziewać się dzisiaj? Z pewnością takiego, w którym Śląsk Wrocław będzie mocno pilnował dostępu do swojej bramki. Gospodarzom będzie zależeć na dominacji, wszakże złe decyzje mogą doprowadzić do tego, iż zobaczymy mało bramek. W tym kontekście, wiele zależy od tego, jak spisze się dziś obrona Śląska Wrocław.

Zobacz także: najskuteczniejsze systemy bukmacherskie