Napoli znów…?

Są mecze, które trzeba obstawić. Są jednak takie, które pomimo wszelkich argumentów dominującej drużyny mogą po prostu się nie udać. Za takie spotkania można śmiało uważać mecze Napoli, które pomimo wyraźnej przewagi często psuje nasze kupony. Jak będzie dzisiaj?

Dziś Napoli udaje się na wyjazdowy mecz do Genoi. Jest to spotkanie ważne dla obu drużyn, ponieważ Genoa jest aktualnie w tabeli spadkowej i potrzebuje punktów. Zresztą tak samo jak Napoli, jeśli chce grać minimum w Lidze Europy w przyszłym sezonie.

H2H nie wygląda za dobrze

Jak jednak spojrzeć w ostatnie dwa mecze obu drużyn, sytuacja nie wygląda za dobrze i jedynym rozsądnym typem, jaki wydaje się na to spotkanie jest under bramkowy. Drużyny lubią remisować i to nisko w ostatnim czasie. Nawet jeśli Napoli wygrywa i to na wyjeździe, stosunek bramkowy nie jest za duży (Wyjątek w 2017 roku).

W Polsce mecz dostępny do obstawienia

Oczywiście wyłącznie u legalnych bukmacherów. Jeśli szukamy z okazji tego meczu jakiejś promocji, warto sprawdzić darmowy zakład od legalnych bukmacherów, który może nam pomóc zyskać dodatkowe środki do gry.