Walia – Dania: Która z drużyn przejdzie dalej?

Mecz Walii z Danią będzie pierwszym, który rozpocznie fazę eliminacyjną na Euro 2020. Czy pierwszy mecz porwie wszystkich kibiców na całym świecie? Według nas, możemy spodziewać się bardzo spokojnego i wyrównanego spotkania. Co więcej, drużyna która pierw strzeli bramkę prawdopodobnie przejdzie dalej. Dlaczego tak uważamy? Sprawdźcie sami!

Każda z drużyn w fazie eliminacyjnej Euro 2020 doskonale wie, że wszystkie spotkania, mogą być ich ostatnimi spotkaniami. Biorąc pod uwagę fakt, że Walia bardzo mało strzela w spotkaniach nie o stawkę, tutaj możemy spodziewać się spokojnego wyczekiwania na swojego upragnionego gola.

Z kolei Dania jeśli tylko rywal pozwala, lubi naciskać i kreować bramkowe sytuację. Problem w tym, że Walia będzie zdecydowanie trudniejszym rywalem w defensywie niż Rosja, której Dania zdołała strzelić bramki. Na tym etapie nie ma już słabych zespołów, skutkiem czego trzeba się liczyć ze wszystkimi scenariuszami.

Legalni bukmacherzy w Polsce już mają kursy na to spotkanie!

Warto wspomnieć, że legalni i najlepsi bukmacherzy internetowi w Polsce mają już swoje kursy na to spotkanie, skutkiem czego możecie pomyśleć o swoich typach na to spotkanie. Ciężko w praktyce wyłonić zwycięzcę, lecz mecz sam w sobie powinien być wyrównany i raczej niezbyt obfity w bramki. Raczej skromne 1:0 w którąkolwiek ze stron.