Real Madryt vs Sevilla – 19.01.2019

Typy Realu Madryt będą na tej stronie z pewnością dominujące, albowiem jest to drużyna, której przyglądam się najwięcej i której sympatykuję (choć chłodno podejmuję decyzję przy obstawianiu). Będąc jednak na bieżąco w wielu sprawach na boisku i poza nim, staram się układać uczciwe kupony, które mają na celu przybliżyć mnie do wygranej obstawiajac tą drużynę, choć jak wiadomo i sam Real Madryt potrafi zaskakiwać swoich własnych kibiców.

Typ: Powyżej 6,5 żółtych kartek

Real Madryt – Sevilla 19.01.2019

Mecz drużyn walczących o podium w tabeli La Liga. Dziś szykuje nam wielkie widowisko, albowiem pomimo problemów obu drużyn, każda z nich podejdzie do tego spotkania mocno i będzie chciała wygrać to spotkanie.

Jeśli chodzi o Real Madryt, to drużyna na pewno będzie chciała dziś udowodnić swoją siłę na Bernabeu, które ostatnio ogląda drużynę w bardzo kiepskim stanie. Oczywiście nie oznacza to jakiejkolwiek pewności co do wygranej, albowiem piłkarze Solariego więcej mówią, niż robią na boisku. Real Madryt ma jednak to do siebie, iż jeśli jest spisywany na straty, wtedy właśnie lubi wygrywać i robi to w sposób mało oczywisty dla kibiców.

Sevilla pomimo trzeciego miejsca i takiego samego dorobku punktowego, a także lepszych statystyk względem strzelonych i straconych goli w tym sezonie, przyjeżdża dziś do Madrytu w słabszej dyspozycji, lecz na pewno mocno zmotywowana i gotowa do gry.

Jak gra Real Madryt w ostatnich czasach wiemy wszyscy doskonale, dlatego zamiast obstawiać dziś wynik, sam pójdę w over kartek, albowiem spotkania drużyn z topu lecz w słabszej dyspozycji, często kończą się dużymi overami kartek. Jeśli Real szybko nie zdobędzie gola albo jeśli szybko straci znów gola, piłkarze tacy jak Casemiro bądź Ramos będą robić głupoty na boisku, do których przyzwyczajają nas od dłuższego czasu.

Na koniec sędzia Mateu Lahoz, czyli sędzia który lubi kontrolować spotkania i nie pozwala sobie na gwiazdorzenie i dyskusję zawodników.

Po spotkaniu

Niestety pierwszy kupon przegrany 🙂 Bardzo żałuję braku decyzji odnośnie obstawienia wyniku na Real Madryt, lecz zabrakło pełnego przekonania, co do graczy Królewskich.

Co do typu kartkowego, jak widać zabrakło niewiele i śledząc całe spotkanie i kilka groźnych wejść na prawdę linia mogła być pokryta. Jak jednak wiadomo każdy sędzia ma inne interpretacje wydarzeń i do mojego pierwszego typu zabrakło zaledwie dwóch kartek. Cóż, trudno! 🙂