Potrójny zakład na 24.01.2019

W dniu dzisiejszym zdecydowałem się na dość odważny ruch, jakim jest obstawienie na jednym kuponie aż trzech zdarzeń. Ruch ryzykowny, lecz warto swojej świeczki, albowiem udało mi się uzbierać na kuponie kurs przewyższający kurs 2,00 a spotkania które wybrałem, bardzo dobrze kojarzą mi się w dniu dzisiejszym.

Fenerbahce – Umraniyespor – 18:30

Puchar turcji tak samo jak inne potrafi być nieprzewidywalny, lecz z trzech spotkań jakie dziś były, aktualnie podczas pisania są i w ostatecznym rozrachunku będą rozgrywane wybrałem właśnie to ostatnie, które wydaje się najpewniej. Fenerbahe gra z drużyną dość nieprzewidywalną co pokazał ich ostatni wspólny mecz i wynik 1:0 dla Umraniyesporu, lecz uważam że dziś Fenerbahce podejdzie do tego spotkania o wiele bardziej zdycyplinowane, mając na uwadzę grę na swoim boisku, oraz możliwość ustawienia dwumeczu pod siebie.

Ajax – Heerenveen – 20:45

Kolejne spotkanie, które można rozpatrywać w kwestii tych ryzykownych, choć według bukmachera to właśnie Ajax wydaje się dziś najbardziej pewnym spotkaniem. W ostatnim meczu obu drużyn padł remisowy wynik 4:4, który śmiało można uznać za hokejowy. Ja uznaję jednak ten mecz po prostu za nie udany i uważam, że dziś Ajax wyniesie z niego konsekwencje i pokaże swoją klasę w pucharze Holandii, ustawiając sobie dwumecz pod siebie. Dziś będzie ku temu najlepsza możliwość, aby potem przebrnąć przed proste spotkanie przed Ligą Mistrzów i trudnym meczem z Realem Madryt.

Real Madryt – Girona – 21:30

Moja wisienka na torcie, czyli spotkanie na które czekam najbardziej z punktu widzenia fana Królewskich. Mecz z Gironą to kolejna wielka niewiadoma, lecz również i tym razem przeczuwam zwycięstwo Realu. Podobnie jak w meczu z Sevillą, Girona będzie drużyną która ma czym postraszyć i która prezentuje poziom, czyli to co Królewscy lubią chyba osatnimi czasy najbardziej. Widać bowiem, że na te najbardziej ważne mecze (nie licząc klasyków) Real Madryt spina się najlepiej, co pokazali w ostatni weekend piłkarze Realu Madryt. Dzis również uważam, że jest to najlepszy czas na wygraną Królewskich, ponieważ wyjazd będzie bardzo trudny i przy dzisiejszym zdobyciu pewnej przewagi goli, czuję że na wyjeździe będziemy mocno się z niej cieszyć, bądź nawet drgać o to, czy była ona wystarczająca. Pierw jednak trzeba wygrać spotkanie na Bernabeu 🙂

Kupon na dzień dzisiejszy – AKO 2,04

Jak widać stawka jest znów skromna. Podyktowane jest to tym, iż na ogół gram spotkania singlowe i raczej takich można się spodziewać w dniu dzisiejszym. Dziś jednak wyczułem bardzo duże value w grze wszystkich gospodarzy, albowiem każdy z nich ma coś do udowodnienia i dziś mają idealną okazję ku temu, aby ustawić swoje dwumecze w spotkaniach pucharowych.