Derby Rzeszowa dadzą zarobić?

Co prawda w dniu dzisiejszym brakuje ciekawych spotkań piłkarskich. Są jednak ciekawe propozycje, które warto wziąć pod uwagę nie tylko pod względem widowiska, lecz także pod względem możliwości zarobku. Takim meczem mogą być dziś derby Rzeszowa!

Patrząc na ostatnie spotkania, Resovia Rzeszów ze Stalą Rzeszów nie gra wybitnych pojedynków. Obie drużyny są skupione na tym, aby doprowadzać swój wynik do końca. W dzisiejszych Play-Offach stawka jest jednak wielka, ponieważ chodzi o wejście do pierwszej ligi. Patrząc na zmagania obu drużyn, to Stal wydaje się być większym faworytem.

Ze statystyk warto zwrócić uwagę na ostatnią formę obu zespołów. Resovia ma zaledwie jedną wygraną (1-0) na swoim boisku w ostatnich pięciu spotkaniach. Stal Rzeszów radzi sobie jednak bardzo dobrze na terenach gości, ponieważ wygrywała ostatnio na wyjazdach choćby z GKS Katowice. 

Wszystko jednak zweryfikuje boisko, ponieważ to Resovia gra na własnym terenie. Plusem dla Stali jest fakt, iż mają oni niezwykle krótką drogę do przebycia, dlatego nie będą potrzebować czasu dla siebie, aby wyjść zmotywowani i głodni wygranej.

Mecz ciekawy do obstawienia? Raczej tak!

Oczywiście każdy ma swoje podejście do tego meczu i trudno tak na prawdę wskazać wygranego dzisiejszego spotkania. Jeśli jednak chcemy legalnie zagrać, wskazujemy artykuł, który pokazuje jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce (oczywiście legalny). Może ta wiedza przyda się niektórym z Was przed tym spotkaniem.