Skorzystaj z opcji międzynarodowego transportu zwłok do Polski!

Śmierć bliskiej osoby to tragedia rodziny, która musi mierzyć się nie tylko ze stratą bliskiej osoby, lecz także i kwestią sprowadzenia ciała do kraju. Wszakże każdy z nas ma na myśli to, aby osoba z bliskiego nam grona była pochowana w miejscu, w którym się urodziła lub z którym była za życia silnie związana. Dlatego też, większość osób decyduje się na to, aby sprowadzić zwłoki do kraju, bez względu na koszty. Na całe szczęście, możemy uzyskać w tym temacie profesjonalne wsparcie, zarówno od strony merytorycznej, dyplomatycznej, jak i logistycznej. Sprawdźcie sami!

Kto pomaga w takim wypadku?

Za międzynarodowy transport zwłok odpowiedzialne są firmy pogrzebowe, które oferują swoje usługi międzynarodowo. Jest to odpowiedź na potrzeby Polaków, którzy chcą, aby ciała ich bliskich mogły spoczywać na ojczystej ziemi. Sama w sobie usługa jest niezwykle przemyślana, ponieważ rodzina daje pełnomocnictwo firmie, która realizuje wszystkie formalności w danym państwie, uzyskując niezbędne pozwolenie na to, aby zwłoki były transportowane do naszego kraju.

Kiedy zwłoki są już na miejscu, są odpowiednio przewożone i przechowywane w odpowiedni sposób, do czasu, w którym będziemy mieli pochówek. Cala operacja trwa od 3 do 7 dni roboczych, przez co mamy odpowiednią ilość czasu na to, aby przygotować się do ceremonii pochówku danej osoby z naszej rodziny. Jest to więc najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli skupić się na tym, co jest w tym czasie, dla nas najważniejsze.

Jeśli więc jesteśmy w sytuacji, w której chcemy sprowadzić zwłoki bliskiej nam osoby do kraju, skorzystajmy z tego typu usługi, aby móc w odpowiednich warunkach sprowadzić ciało do Polski.