Friz i Ekipa są na giełdzie! Jak zainwestować?

Friz i Ekipa postanowili spróbować swoich sił na giełdzie New Connect. Od poprzedniego tygodnia, wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z opcji inwestowania w popularnych Youtuberów. Warto się śpieszyć, ponieważ akcje spółki z którą połączył się Friz już wystrzeliły z wartości 12zł za akcje do ponad 18zł!

Friz wraz ze swoją Ekipą robią od kilku lat bardzo dobrą robotę na platformie Youtube. Jest to najbardziej znana formacja lifestyle, która łączy różne osoby o konkretnych zainteresowaniach. Ekipa zamieszkuje w specjalnie przygotowanych domach na terenie Krakowa. Codziennie prowadzą relacje live, przygotowują materiały video a także realizują wiele akcji charytatywnych i medialnych. 

Dlaczego warto zainwestować w akcje Ekipy?

Aktualny trend jasno pokazuje, że Internet dopiero rozwija swoje skrzydła i działalność w jego obrębie można spieniężyć na tak duże kwoty, iż do tej pory nie byliśmy w stanie tego pojąć.

Friz to młody, aczkolwiek bardzo ambitny człowiek. Ma przed sobą wiele udanych lat i jak sam twierdzi, przed nim jest wiele lat działalności. Warto wziąć pod uwagę, że Ekipa jest w trakcie realizacji swojej płyty muzyczne, a także pozyskała partnera, który zamierza stworzyć grę na bazie wizerunku Ekipy.

Już te dwa projekty, które ukażą się w przyszłości, z pewnością spowodują, że akcje Ekipy urosną mocno w górę.

Friz zapowiedział także, że do końca roku jego akcje wzrosną do 100zł za jedną akcję. Nawet jeśli Friz się myli i kwota dojdzie „zaledwie” do 50zł od akcji, inwestorzy zyskają ponad 100% przychodu za pieniążki, które zostały zainwestowane w Beskidzkie Biuro Inwestycyjne SA (BBA), z którym to związała się Ekipa.

W ostatnim czasie Friz z Ekipy wykonuje non stop skok ze spadochronem, na który również zdał licencję. Może warto przemyśleć własną historię ze spadochronem?