Atletico Madryt vs Salzburg

Pierwszy typ w dziale Ligi Mistrzów postaram się, aby był obiektywny i jak najbardziej skuteczny. Dziś naprzeciw siebie staną drużyny, które mają wielki potencjał ofensywny. Zarówno Atletico jak i Salzburg podejdą dziś do spotkania w sposób zmotywowany i zdeterminowany do wygranej.

Oczywiście na papierze to Atletico Madryt jest faworytem tego spotkania, jednakże Zenit Petersburg jest drużyną o profilu, który może zagrozić Diego Simeone i jego piłkarzom. Ofensywny styl, wiele szarży na bramkę a także duża ilość oddanych strzałów to sposób na sukces, który w poprzedniej Lidze Mistrzów podziałał na Atletico i sprawił, że hiszpańska drużyna musiała pożegnać się z Ligą Mistrzów. Jak będzie tym razem?

Według mnie Salzburg jak i Atletico w rodzimych ligach wymiatają. Jednak przepaść między Hiszpańską a Austriacką ligą dziś będzie widoczna.

Poradnik dotyczący obstawiania spotkań

Jeśli poszukujesz darmowego poradnika na temat obstawiania, polecam Ci stronę, która opisuje jak dobrze obstawiać mecze. Jest to praktyczny poradnik, który za darmo przekazuje informacje dotyczące obstawiania. sprawdź go!